Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Közgyülés

Moiser Előzmény: #25489

Én is várom (sőt egyebeket méginkább), de lássuk be, igy nem tűnik annyira vészesnek :)