Re: nincs cím 2010. május 5. 15:15 Scipio Előzmény: #241625 Féltem, hogy korai lesz a 1394-es kiszálló, de úgy látom ezúttal jól döntöttem... Beálltam 133x-ra hátha lejön még egyszer...