Re: nincs cím 2010. április 20. 14:56 apafi Előzmény: #231551 Hát faktorizálódik ez is szépen :) Most már csak 1340 környékén veszek ebből a papperből, mert valamit tudhatnak itt a nagyböfik, amit csak holnap mondanak meg.