Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

apafi Előzmény: #231551

Hát faktorizálódik ez is szépen :)

Most már csak 1340 környékén veszek ebből a papperből, mert valamit tudhatnak itt a nagyböfik, amit csak holnap mondanak meg.