Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Scipio Előzmény: #231522

Én beálltam 1453-ra, aztán amikor hirtelen sok lett az eladó már 1455-ön is szerencsére kivettem, ma már másodszorra úsztam meg, talán ez egy jel, hogy nem kellene piszkálnom :))