Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Scipio Előzmény: #231389

Ezt meg mi lelte? Reggel még 80-on kacérkodtam egy vétellel, aztán elszólított a munka, most már igencsak diszkontárasnak tűnik...