Re: nincs cím 2010. április 20. 13:12 Scipio Előzmény: #231389 Ezt meg mi lelte? Reggel még 80-on kacérkodtam egy vétellel, aztán elszólított a munka, most már igencsak diszkontárasnak tűnik...