Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Rowan

Sziasztok!

Október elején kezdtem a tőzsdével foglalkozni, eddig az összes sikerem abban áll, hogy még nem vertem el az összes pénzem :( Azóta olvasom a pf fórumait, úgyhogy szinte az összes név ismerős onnan. Inkább csak "read only" vagyok ott, okosságokat a tőzsdével kapcsolatban úgysem tudok mondani :(

Remélem, hogy itt barátságosabb légkörre találok :)