Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Roller

Csak 20-30 pipre állok be shortra,mert benne van,hogy elszáguld fölfelé.Kétszer már visszapattant 83-ról.Harmadszorra nem áll meg.