Re: nincs cím 2010. március 19. 17:00 apafi Előzmény: #213013 Ja, azért ezeket valakik meg is vették /velem együtt/. Remélem egyszer jó lesz még... Múltkor 80k-val nyomott rajta valaki, az már gyanús volt, de a mai durva.