Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

apafi Előzmény: #213013

Ja, azért ezeket valakik meg is vették /velem együtt/. Remélem egyszer jó lesz még...

Múltkor 80k-val nyomott rajta valaki, az már gyanús volt, de a mai durva.