Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Roller Előzmény: #211030

Ma jön az olaj kitermelési adat,de állítólag marad minden a régiben.Kíváncsi leszek,hogy reagál a hírre?