Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Amatoregy Előzmény: #210526

Szerintem Rollernek annyi!!! :DD

Ha kitudódik, hogy ellopta Bud stratégiáját abból komoly baja származik...

Ráadásul jogdíjat se fizet....