Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

apafi

Ez a szutyok megint kihúzta magát. Tegnapi zárómat rosszul lőttem be, ma csak nézek ki a fejemből, megint hol van.