Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Amatoregy Előzmény: #198610

Egy kávé rendel. Majd priviben leírom, hogy miért...

De most sok dolgom van, lehet egy pár napot igénybe vesz..

Köszönöm...

:DDDD