Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

filter

Visszaváltotta Különleges Osztalékelsőbbségi Részvényeit az

FHB

- jelentette be ma a hitelintézet. A társaság azt a 30 milliárd forintot fizette vissza az államnak, amelyet tavaly tavasszal kapott. A visszafizetés indoka a tavaly tavasszal rossz külső körülmények javulása. A Társaság Igazgatósága arra a következtetésre jutott, hogy a tőkeemelését előidéző külső tényezők úgy módosultak, hogy azok nem indokolják az állami tőke jelenlétét.

http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=128914