Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: daytrade

Amatoregy Előzmény: #195101

Azt nem tudom. De ha nem vagyok, akkor 1 usd mozgás általában benne van.