Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Amatoregy Előzmény: #178765

mit állítottál?

Itt úgy ugrál 100 pontokat, hogy az csak skalpolásra jó. Vagy itt most azt szeretted volna?