Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Amatoregy Előzmény: #178442

jó hogy kiszórtam forexen tegnap éjjel zárás után a maradékot... :(((((((((

A peti még vigyáz a certi pakkra, nehogy el tudjam adni ma...