Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Robag Előzmény: #174057

Ez egy újabb?

Nekem még a régi van meg, most már nulla körül.

Nem tudom hogy tartsam-e a további emelkedés reményében. Certiben nincs követő...