Re: nincs cím 2009. november 18. 16:11 Hathor Előzmény: #156182 más.. egy gondolat megint. itt már kár spekizni a holnapon ;-) semmit nem fog elárulni, hogy nyugat deviza hogyan áll. Manapság reggel kell pozit felvenni nem este, szerintem