Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #156182

más.. egy gondolat megint.

itt már kár spekizni a holnapon ;-)

semmit nem fog elárulni, hogy nyugat deviza hogyan áll. Manapság reggel kell pozit felvenni nem este, szerintem