Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #156149

azért lett egy két piros gyertya.. nagyon gáz a piac, nem tudja mit kezdjen magával.

Ennek nem lesz jó vége. Nem tudom meddig lehet húzni a piacokat, elég unalmsa már, de mindenkinek úgy látom