Re: nincs cím 2009. november 18. 15:56 Hathor Előzmény: #156149 azért lett egy két piros gyertya.. nagyon gáz a piac, nem tudja mit kezdjen magával. Ennek nem lesz jó vége. Nem tudom meddig lehet húzni a piacokat, elég unalmsa már, de mindenkinek úgy látom