Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Rowan Előzmény: #152505

4 óráson egy lefelé ékelődés van nov. elejétől kezdve, ebből elvileg felfelé kellene kitörnie ?

kb reggelre lehet fordulós jel

de jó, hogy éppen nincs longos certi! :S