Re: nincs cím
Amatoregy Előzmény: #151744Szerinted?
Ahol én lakom (32000-es város lélekszámilag) 1800 vállalkozás van regisztrálva... (egyéni, társas, stb..)
Ebből 2-3 db felszámolása simán belefér.
Itt a válság vége, megyek felvenni én is bónuszt....
Sokkal nagyobb veszteséget vártam, de csak 100-szorosa lett a tavalyinak. Én 1000-szerest vártam..