Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Amatoregy Előzmény: #151744

Szerinted?

Ahol én lakom (32000-es város lélekszámilag) 1800 vállalkozás van regisztrálva... (egyéni, társas, stb..)

Ebből 2-3 db felszámolása simán belefér.

Itt a válság vége, megyek felvenni én is bónuszt....

Sokkal nagyobb veszteséget vártam, de csak 100-szorosa lett a tavalyinak. Én 1000-szerest vártam..