Re: nincs cím
Csokigyáros Előzmény: #151731azon gondolkozom, lehet hogy csak a rossz környezet miatt látom shortosan a világot...
lehet hagyni kellene ezeket a felszámolásokat... :)
azon gondolkozom, lehet hogy csak a rossz környezet miatt látom shortosan a világot...
lehet hagyni kellene ezeket a felszámolásokat... :)