Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Csokigyáros Előzmény: #151731

azon gondolkozom, lehet hogy csak a rossz környezet miatt látom shortosan a világot...

lehet hagyni kellene ezeket a felszámolásokat... :)