Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: gl

kelvin Előzmény: #151623

KT szép holnap megint gap?

Akkor fogok nagyon haragudni magamra

Kellett nekem 200-ra tenni a pf védőt, most őszintébben mosolyognék :-)