Re: gl 2009. november 11. 16:42 kelvin Előzmény: #151623 KT szép holnap megint gap? Akkor fogok nagyon haragudni magamra Kellett nekem 200-ra tenni a pf védőt, most őszintébben mosolyognék :-)