Re: nincs cím
Ricsi Előzmény: #151478A kt általában negatív, ha nem az otp húzza. Ez már régi megfigyelésem.
Ha mol vagy Richter megy, hati nem megy olyan lelkesen. De ha most délután megtépik otit, a kamattartalom helyreáll, igen szép SC lesz belőle.