Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ricsi Előzmény: #151478

A kt általában negatív, ha nem az otp húzza. Ez már régi megfigyelésem.

Ha mol vagy Richter megy, hati nem megy olyan lelkesen. De ha most délután megtépik otit, a kamattartalom helyreáll, igen szép SC lesz belőle.