Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ricsi Előzmény: #151423

Most én is lemaradtam picit. Pár napja azt mondtad, minden bull. Azóta én nem láttam semmi változást, kivéve amit mondasz, hogy USA nem megy felfelé (pedig megy:)). De ugyanúgy megy minden. Elmagyaráznád nekem, mitől változott meg a bull elképzelésed?