Re: Gl 2009. november 10. 9:56 akpo7 Előzmény: #150647 S&P, Nasdaq nincs uj csucson, remelem, nem is lesz. Dow osszesen 30 rv., sztem kevesbe mervado. De ez nem az a topik.