Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: gg

kerikoma Előzmény: #150190

Ekkora réssel nyitást nem gondoltam volna, pláne a pénteki gyagyás nap után, de azt sem gondoltam, hogy ma beleverünk a 800-ba. Ha holnap is igy folytatja, simán lehet 21 K felett...