Re: gg
kerikoma Előzmény: #150178Bakker, de hiányzott ez a stoky. Nem tudtam teljes mértékben eldönteni, hogy mit kezdjek a pénteki longgal, de aztán 695-ön eladtam:) Azóta volt már magasabban is de sebaj. A 700-et keményebb ellenálásnak gondoltam:)