Regisztráció Elfelejtett jelszó

Választások hajrában

Spade Előzmény: #1500330

Sajnos úgy látom h most az eu parlamentben nem lesz nagy változás, Kis elmozdulás talán a szuverenitás irányába. Mert a németek hollandok stb. túl birkák és gyávák. Az rendben van h a németek amcsi megszállás alatt állnak, de nem kellett volna ilyen szolgaian, önfeladva becsicskulniuk. Nemcsak a szocdemek hanem a cdu talán még jobban is amcsi csicska. A gyoros-malteros német-sajtó meg az utóbbi időben sikeresen visszaszorította az afd-t. Így nincs kiútjuk.Tehát ez a választás ami fordíthatott volna a németek sorsán (is) sztem elment. Talán majd 2029-ben, de addig sztem németo összezuhan ahonnan tényleg nem lesz visszaút. A következmény pedig be fogja igazolni azt amit oobán mond. BIzony az eu be fog menni katonával az ukrikhoz,(persze majd kreativan elnevezik humanitárius segélynek, békefenntartásnak, vagy faszom tuggya minek) az ukrik a rakétákkal azt lőnek majd az orosz területekből amit csak akarnak, Mert az ukri hadsereg éppen összezuhanóban, És meg kell támogatni őket, legalább novemberig, mert nagyon nem mutatna jól egy ukri vereség a demokratáknál, a novemberi amcsi választásokon.Weber pedig sztem be fogja vezettetni az eu-ban a kötelező sorkatonaságot mert e nélkül senki nem akar majd katona lenni.Az eu fordulat sztem most tehát elmarad (mert az eu ámbörök túl hülyék) és az eu szétesése se most lesz, Tehát a legsötétebb közeljövő elé nézünk Sztem.