Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: gl

akpo7 Előzmény: #149974

Short maradt, de a 2 het pihit tartom, ha pluszos lesz. Persze ugy, h. a pozit viszem. Ilyen otvar ronda fekete gyertyara, nehogymar...

ILyen egy idiota napot!!!!!