Re: gl 2009. november 6. 15:57 BudFox Előzmény: #149890 Én is:DD AMerika totál beteg a sok hamburgertől a tachos-tól, meg a pizzától, meg a Jack in the box ..vagy mia nevétől :DD jó kis sütire éheznek biztos :-)