gl
Waszeitung20e alatti záró esetén azért bontanék egy jó búzasört :D
Usák záróra kíváncsi vok hogy ezt az adatot hogy értelmezik...
Oti és hati vevők vajon mennyire mennek biztosra?
20e alatti záró esetén azért bontanék egy jó búzasört :D
Usák záróra kíváncsi vok hogy ezt az adatot hogy értelmezik...
Oti és hati vevők vajon mennyire mennek biztosra?