Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

akpo7 Előzmény: #149646

450es fal ele bealltam eladni par 380as kontit, mert felfele nem erzem, hogy repulnenk, meg arra ott a MOL, ha megy. Kivancsi vagyok feljon e.