Re: nincs cím 2009. november 6. 11:47 akpo7 Előzmény: #149646 450es fal ele bealltam eladni par 380as kontit, mert felfele nem erzem, hogy repulnenk, meg arra ott a MOL, ha megy. Kivancsi vagyok feljon e.