Re: nincs cím 2009. november 6. 11:31 akpo7 Előzmény: #149624 Egis miatt bevertek a Richtert is, tehat nem lehetett. Ekkora zakot viszont nem vartam es en is forditottam 400on, most szarban a haza kicsit.