Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

akpo7 Előzmény: #149624

Egis miatt bevertek a Richtert is, tehat nem lehetett. Ekkora zakot viszont nem vartam es en is forditottam 400on, most szarban a haza kicsit.