Re: gl
Robag Előzmény: #149383Hát a magam részéről nincs mivel dicsekedni a múlt szerdától kezdve. :(
Az olajjal épphogy csak szépíteni tudtam a héten, bár összességében még az sem plusszos.
Három hónap kb. 50%-os nyerőjéből elég sokat leamortizáltam...