Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: gl

Robag Előzmény: #149383

Hát a magam részéről nincs mivel dicsekedni a múlt szerdától kezdve. :(

Az olajjal épphogy csak szépíteni tudtam a héten, bár összességében még az sem plusszos.

Három hónap kb. 50%-os nyerőjéből elég sokat leamortizáltam...