Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: gl

rbbj11 Előzmény: #149383

én sehol sem járok a gigashort veszteségeihez képest, hiába fogom meg ezeket a hullámokat, ugyhogy én csak akkor leszek elégedett, ha trendelő mozgásban 15.000-re zuhan a bux. Még idén!! :DD