Regisztráció Elfelejtett jelszó

környezettudatos-e vagy

matgab Előzmény: #1493821

Ja, vagy ki emlékszik arra, hogy ki mászta meg előtte, vagy ki mászta meg esetleg azóta?

Az ilyen jellegű extrém dolgok (mélytengeri búvárkodások, vagy űrturistáskodás) , amik egy csomó környezet szennyezéssel járnak, meg életveszélyesek, azokat be kellene tiltani.

Azt sem értem, hogy ilyet ki szponzorál? És nem találnak értelmesebb szponzorációs célokat?

Én megértem, hogy kihívás, meg szép egy ilyen hegy...
De felment és otthagyott egy családot. Oké , a szüleinek nagy veszteség, de ők engedték, vagy így nevelték, a feleségének fáj, de mégiscsak beleegyezett, találhat új élettársat magának. De a gyerek nem tehet semmiről! Ott van 3 évesen és meghalt az apukája, dolgozza fel, tessék. Őt nem kérdezték és ha tudatában lett volna, hogy ez a tét, akkor biztos nem engedi fel az apukáját semmi áron.

Egy ismerősöm mesélte, hogy ejtőernyőzött egy ismerőse. Aztán jött a covid nem ugorhattak, született közben egy gyerekük.

Vége volt a covidnak, elmentek ugrani, az anyukának meg balesete volt és földbe csapódott.

Annyi veszély van az életben normál életstílus mellett is (közlekedéstől kezdve , akár a vidámpark, vagy háztartásban), nem értem teljesen amikor az emberek akkor még ilyen extra kockázatokra vágynak.

Mindezt jelentős környezet terhelés mellett (oké a siklórepülésnek kicsi a karbonlábnyoma, de azt is fel kell húzni).