Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: gl

rbbj11 Előzmény: #149320

ebbe ne menjünk bele... :)) Visszanézhető, hol, mikor, milyen kontextusban kiabáltam longot :)

Kivételesen a short hullámot is telitaláltam. Amit 2 napja v. mikor fordítottam longba, azt is beírtam