Regisztráció Elfelejtett jelszó

Ukrajna NATO Oroszország

Koffein Előzmény: #1490932

Én is gondolkodtam ezen, párszor nekiestem, de elhessegettem ezt a forgatókönyvet, ha ide kerül a sor, akkor először is nato katonák mennek, nato felszereléssel, kiképzett amcsi, angol francia katonák, légiósok.. a szopás ott lesz, amikor egész eu területén visszahozzák a sorkatonaságot, majd köv lépcsőben mindenkinek kötelezővé teszik, na akkor majd sejthetjük, hogy kezd beütni a szar... ha meg odafajul a sztori, hogy besoroznak civileket, akkor azt eu szinten fogják tenni, az holt biztos, hogy a külföldieket fogják vadászni a kinti hatóságok is és ahogy tudják visszapenderítik oda, ahonnét jöttek... valószínű lesznek fokozatok, azok a külföldiek akik ott dolgoznak, évek óta ott élnek, adóznak utoljára fogják harcba küldeni, azzal szembe, aki menekült a besorozás elől... vagyis szerintem, ettől még egy kalap alá is vehetik... ha előre akarunk gondolkodni x lépést és eu-ba akarsz maradni, talán svájc? dubai? görögo., elhagyatott szegletén egy tanya? vagy olasz/görög/spanyol szigetek egyike? thaiföld? ausztrália? vagy új zéland? nem egyszerű...