Re: nincs cím 2009. november 5. 16:07 Amatoregy Előzmény: #149086 Miért kellene elfogyni? Pénz multiplikátor hatás... 100 pénz van beteszed a bankba. 1 % a kötelező tartalék ráta 99-et kiadsz azt beteszik a bankba 98-at kiadsz mint bank.. etc... :)