Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Amatoregy Előzmény: #149086

Miért kellene elfogyni?

Pénz multiplikátor hatás...

100 pénz van

beteszed a bankba.

1 % a kötelező tartalék ráta

99-et kiadsz

azt beteszik a bankba

98-at kiadsz mint bank..

etc...

:)