Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Röné

arra gondoltam, hogy talan a problema nem is olyan nagy, mint gondolnank... pl, volt olyan napom , hogy egesz nap Putyinra, haborura, allamcsodre, a hatalmas nagy rezsi valsagra gondoltam, igy csinaltam magamnak egy sotet erfelvagos napot, nagyon elvoltam kenodve. Arra gondoltam h Uristen, most mi lesz ?? Tenyleg ilyen szar minden ???!!! Es ezek varnak rank ??? Ezeket megelozoen elolvastam az allamcsodrol vagy 5 cikket, es megnrztem Bokros videojat a youtubon szinten az allamcsodrol beszelt... de aztan arra gondoltam h lehet h sok ujsagiro kinjaba azt se tudja h mit irjon ... lehet csak megelhetesi firkaszok es nagyon hergelik az embereket ilyen cikkekel... es ha arra koncentralunk, h milyen szepen sut a Nap, vagy ha nezzuk az embereket ahogyan setalnak a varosban vagy ahogy nevrtgelnek vagy pl bicajoznak , vagy utazgatnak, es nem panikolnsk akkor lehet latni h talan megsincs akkora nagy gond, mint ahogyan azt gondolnank, par ujsag cikk miatt.

Hat de nem ? Ha nem olvasnek semmi ilyeneket pl allamcsdrol, vagy arrol h Putyin mit tervez, vagy mi lesz egyaltalan , akkor lehet nem elnek ilyen nagy felelemben...

De jo lyan fiataloknak akik szarnak mindenbe bele... es tokre nem kivancsiak ezekre