Regisztráció Elfelejtett jelszó

arany, olaj, certi alap kérdések

Ozzy_

részvényeken és hatin kívül gyakorlatilag semmivel se kereskedtem még, ezért érdekelne, hogy arannyal, olajjal, meg certikkel hogyan lehet kereskedni. Leginkább az, hogy EQ-ban hogyan, meg hogy ennek az adózása a tőzsdén kereskedett rv-nyek adózásához hasonlít?

Aki tud lécci dobjon pár sort, ha lehet részletesen, mert ezzel még télleg nem próbálkoztam és nem is igen tudok róla semmit.

köce