Re: nincs cím 2009. november 4. 16:35 Ricsi Előzmény: #148426 Ezzel nem tudom hülyére bukni magam szerencsére. Ha holnap fel, akkor alapnak jó lesz bővíteni. Ha meg le, akkor így jártam.