Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Robag Előzmény: #148205

Kicsit küszködik a 80-nal, de ezt még nem nevezném lefordulásnak.

Reggel ugyanígy szenvedett 79,5 körül, mégis tovább ment.

Lehet hogy zászlót épít...