Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Amatoregy Előzmény: #147682

hogy d-ölnének meg. Olaj long és gáz long is repült az adatmiatti leszúrásban..

Meg szerencse, hogy +-ban.