Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: fej-váll

Robag Előzmény: #145318

Jól elvagyok itt magamban. :) Senki nem olajozik ma?

Vigyem át a longot, vagy ne vigyem, ez itt a kérdés...