Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: NGAS ETF

Dr. ursi Előzmény: #141308

goldman célára továbbra is 85 dolcsi ?

esetleg hallottatok/olvastatok valami frissebb elemzésükről, jóslatukról ???