Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: NGAS ETF

Bakiba Előzmény: #140986

Tévedtem, nem lefele léptünk ki a sávból, most már kiváncsi vagyok hogy az emelkedési céláramat megcsinálja-e következő adatig:))