Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: NGAS ETF

lackok Előzmény: #140695

Kéte hete ez a szint már megfogta egyszer, ezért bátorkodtam most hosszabb távra meríteni belőle. DE a gázzal még csak most ismerkedem..:)