Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

matgab Előzmény: #879382

agyf.szt kapok ettől a Fundamentától is...

Ugye kezdték azzal, hogy csak a szerződés felmondás utáni számlát fogadnak el (amit nem hangsúlyoztak ki korábban).

Két szerződésem van náluk, egy anyám nevén egy sajáton.
Aztán most , hogy van egy 1,6 meg egy 0,5m ft-os számlám, de közben a címem megváltozott, erre azt mondja, hogy én a 2x 1,05 milliós igénylésemet nem kérhetem úgy megbontva, hogy 1,6 a régire, és 0,5 az újra, hanem 1-1 kérelmen egy lakcím lehet...

Tehát kérjek a régire 2,1-et vagy az újra 2,1-et vagy osszam meg, de legalább 1,05 legyen a régin és 1,05 az újon is...

Arról nem is beszélve, hogy arról is elfelejtettek tájékoztatni, anno, hogy amikor elmondta, hogy milyen jó lesz az új szerződés (2018 körül), mert ott akár évente ki tudom venni majd a 72e ft állami támogatást (persze ezt utólag sajnos a jogszabályok ellehetetlenítették), ott elfelejtette mondani, hogy ennek a szerződés változtatásnak van egy egyszeri röpke 45.000 forintos szerződés módosítási díja... Hiába, egykori PSZF-es pénzügy tanáromnak volt igaza, hogy "olyan cégnek ne higgyetek, aminek még a kabala állata is egy róka!"